Juhatus

Juvente tööd koordineerib kolm teotahtelist liiget, kes annavad oma parima, et organisatsiooni tegevus sujuks. (: Loe neist lähemalt juba altpoolt.

Keit Prants

Keit on oma heasüdamlikkuse ja tegutsemistahtega täiendanud Juvente ridasid aastast 2015 saadik. Keidu kireks Juventes on rahvusvahelised projektid, mis muidugi ei takista tal ka kodumaiselt tegutseda ja korraldada. Vaba aja väliselt õpib ta ehitusinseneriks ning töötab samas valdkonnas. Kui vabast ajast millelegi peale Juvente aega jääb, leiab teda aga kõige tõenäolisemalt mõne raamatu seltsis, köögist kookide ja muude söökide kallal toimetamast või siis vahetevahel ka mõlemat korraga.

Keit on Juvente juhatuse esimees ning ta kannab hoolt selle eest, et kõik Juvente liikmetega seonduv oleks korras ning hoiab ka majanduslikul seisul silma peal.

Andres Mihkelson

Andres liitus Juventega, sest juhatus tuli tema tudengikodu elutuppa oma koosolekut pidama. Andresele ei meeldinud üldse Juvente logo ja nii saigi organisatsioon enda kasutusse vähem kui aastaga uue veebikodu, ajutise logo, ning digitaalsete ühistöövahendite platvormi Office 365. Korralikku uut logo, mida Andres tervele maailmale julgeks näidata, pole siiani…

Väljaspool Juventet on Andres robootika magistrant ja õpetaja, kuid vabal ajal leiab ta pigem kaameraga kaadreid püüdmas, mõne kooriga laulmas või hoopiski klaverit mängimas. Koorilaul on just midagi, mis paneb tema silmad kõige rohkem särama.

Andres on Juvente juhatuse liige ja toimetab eelkõige erinevate tehniliste vahenditega seonduvaga, seadustes seiklemisega ja muidu tüütu olemisega. (:

Indrek Nägelik

Indrek on tundmatu suurus isegi tema enda jaoks. Ühel hetkel võib ta olla suurim optimist ja teisel pessimistlikusse kalduv realist. Sellest tulenevalt tahab ta tõestada, et karske elustiil pole mitte ainult võimalik, vaid võib olla ka igati edukas. Ometigi mõistab ta, et suure hulga inimeste jaoks ei kao alkohol elust kuskile ja seega üritab ta ka murda alkoholiga seotud valeuskumusi (et näiteks riigile on alkoholism kasulik kuna seal laekub maksutulu või et alkoholi reklaami keelamise püüdlus on vaid valitsuse populism) ning näidata mõõdukuse ja alkoholikultuuri tekitamise eeliseid senise alkoholi tarbimiste harjumuste ees.

Indrek on Juvente juhatuse liige ja tegeleb ürituste korraldamise koordineerimise ning spordivaldkonnaga.