Juhatus

Juvente tööd koordineerib neli teotahtelist liiget, kes annavad oma parima, et organisatsiooni tegevus sujuks. Loe neist lähemalt juba altpoolt.

Keit Prants

Keit on oma heasüdamlikkuse ja tegutsemistahtega täiendanud Juvente ridasid aastast 2015 saadik. Keidu kireks Juventes on rahvusvahelised projektid, mis muidugi ei takista tal ka kodumaiselt tegutseda ja korraldada. Vaba aja väliselt töötab Keidu ehitusvaldkonnas. Kui vabast ajast millelegi peale Juvente aega jääb, leiab teda aga kõige tõenäolisemalt trennist, mõne raamatu seltsis või köögist kookide ja muude söökide kallal toimetamast.

Keit on Juvente juhatuse esimees ning ta kannab hoolt selle eest, et kõik Juvente liikmetega seonduv oleks korras ning aktiiv saaks ikka kokku ja juventekad oleks tegusad.

Andres Mihkelson

Andres liitus Juventega, sest juhatus tuli tema tudengikodu elutuppa oma koosolekut pidama. Andresele ei meeldinud üldse Juvente logo ja nii saigi organisatsioon enda kasutusse vähem kui aastaga uue veebikodu, ajutise logo, ning digitaalsete ühistöövahendite platvormi Office 365. Korralikku uut logo, mida Andres tervele maailmale julgeks näidata, pole siiani…

Väljaspool Juventet on Andres Tartu Ülikooli robootika magistrant ja tarkvaraarendaja-süsteemiadministraator ettevõttes Nortal, kuid vabal ajal leiab ta pigem kaameraga kaadreid püüdmas, mõne kooriga laulmas või hoopiski klaverit mängimas. Koorilaul on just midagi, mis paneb tema silmad kõige rohkem särama.

Andres on Juvente juhatuse liige ja toimetab eelkõige erinevate tehniliste vahenditega seonduvaga, seadustes seiklemisega ja ka raamatupidamisega.

Triinu Prants

Triinu on pisike, kuid tegus suure südamega juventekas. Ta on kohusetundlik, alati kõigeks valmis ja omab asjadest enda arvamust, mida üldjuhul ei karda ka avaldada. Juventes on Triinu südameasjaks väikesed toredad asjad ja üleüldse, et kõik toimiks ja oleks õigeaegselt tehtud, seega torgib ta pidevalt kedagi uue info või palvega. Muidu õpib ta Nõo Reaalgümnaasiumis, on aktiivne sealses õpilasesinduses, tegeleb muusika ja spordiga ja veedab võimalikult palju aega nelja seina vahelt väljas.

Triinu on Juvente juhatuse liige ja tegeleb väikeste toredate asjade ja ka haridusega seotud küsimustega.

Anne-Mari Eensaar

Anne-Mari on optimistlik, lahendustele keskenduv juventekas. Ta armastab loovust ja värve, aga samas tunneb hinges rahu, kui kõigel on mingi loogika. Tänu oma laiale silmaringile teab ta ilmselt kõigest midagi. Sellele lisaks on ta kakskeelne – Anne-Mari valdab nii eesti keelt kui ka sarkasmi emakeeltena. Vahel ei saa ta isegi aru, kui sarkasmile ümber lülitub. Seda aga ei maksa karta – sisimas on ta siiski soe ja sõbralik kõigiga.

Vabal ajal võib Anne-Mari leida Exandria metsadest orkidega võitlemast, sügaval koobastes salajasi käike otsimast või lohedega tüli norimast – nimelt mängib ta Dungeons & Dragonsit ja on selle osas väga kirglik.

Anne-Mari on Juvente juhatuse liige ja tegeleb põhiliselt turundusega.